اطلاعات دوره
آموزش تحلیل تکنیکال معاملات Technical Analysis براساس نمودارهای شاخص و قیمت برای سرمایه گذاری
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل تکنیکال معاملات Technical Analysis براساس نمودارهای شاخص و قیمت برای سرمایه گذاری

899,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 899,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر فرزاد تحریری4.7
  • زمان:15 ساعت و 43 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تحلیل بازارهای مالی به دو دسته اصلی تحلیل فاندامنتال (Fundamental) و تحلیل تکنیکال (Technical) تقسیم می شود. تحلیگران فاندامنتال، سرمایه گذاران بلند مدتی هستند که توجه آن ها بیشتر به ارزش سهام با توجه به آنالیز مسائل اقتصادی و آمارهای مالی شرکت ها است. هدف از این فرادرس، بیشتر برای دسته دوم، یعنی تحلیگران تکنیکال است که سرمایه گذارانی براساس معاملات میان مدت و کوتاه مدت هستند و معاملات آنان به صورت روزانه انجام می شود و با توجه به کوتاه بودن مدت زمان معامله، تکنیک های تحلیل بنیادی یا فاندامنتال برای این سرمایه گذاران کاربرد چندانی ندارد و به دنبال ابزارهایی برای پیش بینی آینده قیمت برای سرمایه گذاری کوتاه مدت است.
دوره آموزش تحلیل تکنیکال معاملات Technical Analysis براساس نمودارهای شاخص و قیمت برای سرمایه گذاری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرزاد تحریری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 899,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل تکنیکال معاملات Technical Analysis براساس نمودارهای شاخص و قیمت برای سرمایه گذاری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های روش‌های تحلیل سراسر اینترنت را در صفحه روش‌های تحلیل در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سبحان

از کنار این آموزش خوب پول درآوردم عالی بود البته زمان خودش .

امیررضا

مفید ،جامع، کاربردی

مهرداد

بسیار جامع و  کاربردی

عباس

ارائه مدرس تو کار تخصصی بود و مشخص بود که در این زمینه تجربه داره.

مطلب

خیلی عالی من تازه آموزش ها را دنبال میکنم به نظر من هر کسی که به بازارهای های مالی علاقمند اند بصورت کلی این دوره ها را مرور کند خیلی نتیجه عالی خواهد گرفت. از تیم موفق فرادرس سپاسگزارم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی