اطلاعات دوره
آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری – مقدماتی

899,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 899,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد نسیمی فر4.5
  • زمان:6 ساعت و 16 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف ما در این فرادرس، تمرکز بر روی یکی از سیستم های موجود در علم تحلیل تکنیکال، به نام ایچیموکو (Ichimoku) است. یکی از اندیکاتورهایی که مورد توجه بسیاری از معامله گران موفق است و با بررسی تاریخچه نمودار به راحتی متوجه می شویم قیمت در هر لحظه نسبت به اجزای ایچیموکو واکنش نشان می دهد. در این آموزش به معرفی اجزای ایچیموکو خواهیم پرداخت. ابتدا هر کدام از این اجزا را به طور کلی بررسی می کنیم و روی چارت قرار می دهیم. سپس تمام سیگنال هایی که از این اجزا می توانیم دریافت کنیم معرفی می کنیم. در خلال این مباحث دائما مثال های متعدد می زنیم تا هر لحظه مطمئن باشیم که تمام این نکات و سیگنال هایی که ذکر می کنیم در بازارهای مالی کاربرد دارد و با استفاده از آن می توان به سودهای قابل ملاحظه ای دست یافت و رفتار قیمت در آینده را با احتمال زیادی پیش بینی کرد.
دوره آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 16 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد نسیمی فر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 899,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های روش‌های تحلیل سراسر اینترنت را در صفحه روش‌های تحلیل در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

بهروز

خوبیش این بود که استپ بای استپ بود آموزش. نقص نداشت آموزش.

مهدی

بسیار مسلط هستند و بسیار خوب تدریس می کنند.

علیرضا

خیلی عالی.

محمد

به نظرم هم مدرس توانایی ارائه مطلب رو داشت هم اطلاعات خوبی در این زمینه داشت، سرفصل بندی به خوبی رعایت شده بود.

مطلب

خیلی عالی برایم آموزنده بود قسمت بعدی را بیبینم که این ابر چیقدر کمک میکنه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی