اطلاعات دوره
آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری- تکمیلی
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری- تکمیلی

899,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 899,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد نسیمی فر4.5
  • زمان:8 ساعت و 3 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس قصد داریم به مباحث پیشرفته ایچیموکو بپردازیم، مباحثی که در ایران و حتی در دنیای غرب کمتر به آن پرداخته شده است. مطالب این آموزش دید شما را نسبت به چارت قیمتی متحول می کند و ابزار قدرتمندی در اختیار شما قرار می دهد که نه تنها باعث کسب سودهای فراوان می شود، بلکه به دلیل قابلیت اطمینان بالای این تکنیک ها، در کمال آرامش و لذت به این سودها دست خواهید یافت. نکته ای که وجود دارد این است که هیچ تفاوتی نمی کند که شما معامله گر بازار بورس باشید یا معامله گر بازارهای فارکس و کریپتو، چرا که در طول آموزش می آموزید که کدام تکنیک ها در کدام بازارها و حتی در کدام تایم فریم ها موثرتر هستند.
دوره آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری- تکمیلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 3 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد نسیمی فر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 899,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل تکنیکال با ایچیموکو Ichimoku برای سرمایه گذاری- تکمیلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های روش‌های تحلیل سراسر اینترنت را در صفحه روش‌های تحلیل در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سینا

تا جایی که دیدم خوب بود ولی کلا در بازار فارکس رایج نیست.

بهروز

لحجه استاد و بیانش بسیار خوب و عالی بود.به دل می نشت.

حسین

خیلی خوب بود

جلال

اطلاعات عمومی خوبی داشت و برای من در همین حد کفایت می کرد.

یحیی

دوره ایچی موکو واقعا کاربردی و مفید بود. ممنون از استاد گرنقدر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی