اطلاعات دوره
آموزش الگوهای شمعی یا کندل استیک در بورس و بازارهای مالی – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش الگوهای شمعی یا کندل استیک در بورس و بازارهای مالی – مقدماتی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

نمودارهای شمعی (کندل استیک) یکی از حالات متداول و بسیار پر کاربرد برای نمایش قیمت ها در بازارهای مالی است. رفتارها و اقدامات خریداران و فروشندگان و جریان عرضه و تقاضا موجب تغییرات قیمتی شده و حرکت قیمت، حالات و الگوهای مختلفی را در نمودارها ایجاد می کند. از سال ها قبل، بررسی این الگوهای ایجاد شده یکی از راه های مرسوم و پر کاربرد برای فهم بهتر و تحلیل وضعیت قیمت، تمایلات خریداران و فروشندگان و ارائه دورنمایی تقریبی از آینده بوده است. در این آموزش تلاش می شود تا پس از بیان مفاهیم پایه ای در رابطه با نمودارهای شمعی، به بیان انواع الگوهای یک شمعی، دو شمعی، سه شمعی و چند شمعی پرداخته شده و شیوه تحلیل چارت قیمت بر اساس این الگوها با مثال های واقعی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
دوره آموزش الگوهای شمعی یا کندل استیک در بورس و بازارهای مالی – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 33 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر عبدالرحمن حائری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الگوهای شمعی یا کندل استیک در بورس و بازارهای مالی – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

یحیی

برای ماهایی که مقدماتی بودیم آموزش کاملی بود.

عظیم

آموزش خوب و مفیدی بود خیلی برام کاربردی بود.

شیرزاد

عالی بود خسته نباشید

احمد

استاد خیلی خوبی هستند و توضیحاتشون خسته کننده نبود.

محمد

تمام مواردی که در سرفصل ها انتخاب کردند، خیلی جامع و کامل توضیح دادند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی