اطلاعات دوره
آموزش اسیلاتورها یا نوسانگرنماها در بورس و بازارهای مالی
مسیر آموزشی

آموزش اسیلاتورها یا نوسانگرنماها در بورس و بازارهای مالی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

از اسیلاتورها می‌توان برای مقاصد و کارکردهای مختلفی بسته به نیاز و هدف معامله‌گر، استفاده نمود. تعیین نقاط مناسب برای ورود به پوزیشن یا خرید یک دارایی، تعیین محدوده قیمتی و زمانی مناسب برای فروش یک دارایی یا خروج از یک پوزیشن معاملاتی، تشخیص واگرایی‌ها، تعیین حد ضرر و نقاط خروج برای کنترل ریسک، شناسایی نقاط مناسب برای حد سود و تعیین بهترین نقاط و محدوده‌ها برای افزودن حجم یک پوزیشن و یا خرید مجدد یک دارایی، برخی از مهم‌ترین این کارکردها هستند. به این منظور می‌توان از یک یا چند اسیلاتور با تنظیمات مناسب بهره برد.
دوره آموزش اسیلاتورها یا نوسانگرنماها در بورس و بازارهای مالی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر عبدالرحمن حائری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اسیلاتورها یا نوسانگرنماها در بورس و بازارهای مالی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

عباس

یکمی از آموزش رو دیدم، به نظرم مقدمات آموزش رو به خوبی بیان کرده بود.

امین

جزییات و فن بیان شون خوبه، یه جوری برنامه ریختن برای تدریس انگار که مثله کلاس مدرسه ست، خیلی خوب بود.

وحید

استاد تسلط خوبی روی موضوع دارند، آموزش خوبی هست.

محمد

آموزش متوسطه رو به بالاست، به دلیل جامعیت مطالب، مدرس تسلط داشتند.

محمد سجاد

در رابطه با بورس چنتا آموزش از فرادرس گرفتم. ایشون آرام، با طمانینه و گام به گام درس میدند. این دوره ها کمک کننده هستند یعنی به مخاطب کمک میکنند، به عنوان ابزار کمکی خوبه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی