اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی روانشناسی کندل ها و پرایس اکشن در بازار مالی
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی روانشناسی کندل ها و پرایس اکشن در بازار مالی

690,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 690,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:7 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر محمد صفار4.7
  • زمان:3 ساعت و 27 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس ابتدا جایگاه کندل‌ها، مزیت‌ها و معایب آن‌ها تشریح می‌شود تا معامله‌گران دریابند این ابزار در دسترس چه قابلیت‌هایی دارد و سپس با ورود به چگونگی تشکیل نیروهای اصلی در بازار که ماحصل آن‌ها ایجاد کندل است، فرم‌های ایجاد شده با بیان مثال‌های متعدد تشریح می‌شوند و تلاش می‌شود تا معامله‌گران بتوانند خود را به جای بازیگردانان قرار دهند و از منظر آن‌ها به بازار نگاه کنند. با این کار از طرفی درک معامله‌گر از بازار افزایش می‌یابد و از طرفی اعتماد به نفس او نیز تقویت می‌شود.
دوره آموزش مقدماتی روانشناسی کندل ها و پرایس اکشن در بازار مالی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 27 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمد صفار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 690,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی روانشناسی کندل ها و پرایس اکشن در بازار مالی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های روش‌های تحلیل سراسر اینترنت را در صفحه روش‌های تحلیل در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

ناصر

ضمن سلام و تشکر از جناب آقای دکتر صفار عزیز بابت این مبحث آموزشی فوق العاده که برای شخص بنده بسیار آموزنده و مفید بود. همچنان مشتاق آموزشهای بعدی شما هستیم.

عباس

آموزش خوبی بود ولی جا داره کاربردی تر ذکر بشه با توجه به تقاضای بازار به روز رسانی بشه بهتره.

یاشار

استاد واقعا با تجربه بود این آموزش عالیه.

امیررضا

هم ریتم آموزش و هم محتوا بسیار عالی و کاربردی بود.

سعید

بسیار عالی.همانطور که حدس میزدم دوره مفیدی است.با تشکر از فرادرس و استاد گرامی جناب دکتر صفار.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی