اطلاعات دوره
آموزش قراردادهای اختیار معامله بورس اوراق بهادار تهران
مسیر آموزشی

آموزش قراردادهای اختیار معامله بورس اوراق بهادار تهران

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

این فرادرس به جهت معرفی، بیان قوانین و نحوه معاملات قراردادهای اختیار معامله در بورس تهران ارائه شده است. با توجه به کوتاه بودن عمر پیدایش این بازار در بورس تهران و آموزش های بسیار محدود در این زمینه، بر آن شدیم که آموزش مفیدی را در این رابطه ارائه دهیم. در این آموزش سعی شده است که از مفاهیم اولیه قرارداد اختیار تا مباحث تکمیلی آن پوشش داده شود. این آموزش در برگیرنده مفاهیم اولیه و کلیات اختیار معامله، انواع قرارداد، ارزش گذاری قرارداد، راهبردهای معاملاتی و تسویه نهایی قرارداد است. همچنین با ذکر مثال های عددی و مراجعه به سایت بورس به صورت کاربردی و عملی، نحوه معاملات توضیح داده می شود. این آموزش به گونه ای ارائه شده است که افراد با آشنایی مختصر و ابتدایی با بازار بورس بتوانند از مزایای معاملات در قراردادهای اختیار معامله بهره مند گردند.
دوره آموزش قراردادهای اختیار معامله بورس اوراق بهادار تهران دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 13 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید علی امام قرشی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش قراردادهای اختیار معامله بورس اوراق بهادار تهران را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

بهنام

سلام. توضیحاتش عالی مختصر و مفید بوده اما خودش به صورت عملی خرید و فروش میکرد، حرفی برای انتقاد نمی‌گذاشت.

کوروش

آموزش خوبی بود، به تمامی مسائل پرداخته بود میشد گفت آموزش جامعیه.

جلال

یه مقدار اگه توضیحشون عملی تر بود کاربردش بیشتری داشت ولی به صورت کلی خوب بود.

امین

دسته بندی مطالب و موضوعات خیلی خوب بود و مدرس براساس آن توضیحات خیلی خوبی ارائه کردن.

احسان

با سلام. برای منی که اختیار معامله رو نمیشناختم به نظرم دوره خوبی بود و خیلی بیش از قیمتش ارزش داشت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی