اطلاعات دوره
آموزش مدیریت فرایند کسب و کار BPM
مسیر آموزشی

آموزش مدیریت فرایند کسب و کار BPM

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این آموزش ابتدا به پیش زمینه ها و ضرورت های استفاده از رویکرد مدیریت فرایند در سازمان ها پرداخته شده است. سپس مفاهیم پایه ای فرایند، اجزای فرایند کسب و کار و موضوعات اثربخشی، کارایی و بهره وری در فرایند بیان گردیده است. به دنبال آن، شرح و بسط ضرورت رویکرد فرایندگرا، تفاوت رویکرد فرایندگرا با رویکرد وظیفه محور و سطوح سلسله مراتبی فرایندها در سازمان ها، آمده است. مبحث بعدی به نقش های درون سازمانی و برون سازمانی مطرح در مدیریت فرایندها اختصاص پیدا کرده است. در نهایت به منظور حصول اطمینان از عملکرد صحیح فرایندها، اندازه گیری، پایش و ارزیابی فرایند از طریق شاخص گذاری مناسب و همچنین چهار مرحله مطرح در چرخه یکپارچه و سیستماتیک مدیریت فرایند، آورده شده اند.
دوره آموزش مدیریت فرایند کسب و کار BPM دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 12 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر عبدالرحمن حائری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدیریت فرایند کسب و کار BPM را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد

این آموزش بحث خبلی جدیدی هست .به نظرم اگر یکم مثال داشت بهتر می شد.تئوری محور بود کاش یکم مثال کاربردی میزدن ولی مطالبش مفید بود.

زکیه

خودم مدیر داخلیم برای کارم تهیه کردم واقعا ازش استفاده کردم برای منی که هیچی بلد نبودم واقعا کارآمد بود.

امیر

رشته تحصیلیم برق هست. در دانشگاه خونده بودم. بهتر از دانشگاه مطالب بیان شده بود.

عباس

یه پروژه ای داشتم که با دیدن این آموزش تونستم کاری که می خواستم رو انجام بدم، عالی بود.

اعظم

کیفیت آموزش خیلی عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی