اطلاعات دوره
آموزش مبانی بازاریابی محتوا Content Marketing
مسیر آموزشی

آموزش مبانی بازاریابی محتوا Content Marketing

189,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 189,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:15 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مائده حوائی3.9
  • زمان:45 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس، مطالبی پیرامون بازاریابی محتوا که یکی از مهم ترین روش های دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) می باشد به صورت خلاصه و مفید ارائه گردیده است. مفاهیم عنوان شده حاصل مطالعه مقالات متعدد خارجی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا می باشد و شما را با مفاهیم کلی و اساسی در این زمینه، آشنا می سازد. بازاریابی محتوا بر اساس تولید محتوای با کیفیت شکل می گیرد و می تواند برای تمامی کسب و کارها و آگاه سازی درباره برند شخصی، مفید و موثر واقع شود.
دوره آموزش مبانی بازاریابی محتوا Content Marketing دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 45 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مائده حوائی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 189,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی بازاریابی محتوا Content Marketing را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیر

به این زمینه علاقه دارم. جالب و عالی بود.

سعید

خوب بود، اگه بشه تمرین و فایل pdf بیشتری هم اضافه بشه بهتر هست.

پژمان

سلام بر تیم خوب فرادرس. من خیلی رضایت داشتم از این آموزش و بیشتر آموزش هایی که تهیه کردم برای این بود که تو کارم بتونم استفاده کنم که خب موفق هم بودم.

محمدرضا

کارم تو شرکت همینه، کلا کار کانتنت و تولید محتوا رو انجام میدم. به نظر من استاد خیلی ساده و خیلی خوب توضیح میدند، برعکس افرادی که تو این زمینه فعالیت دارند که اصطلاحات عجیب و غریبی استفاده میکنند ولی تو این آموزش اصلا از این چیزا خبری نبود. و البته من خیلی مشکل داشتم با این موصوع اما ایشون با سادگی بیانشون به یادگیری بنده کمک کردند.

نوید

مطالب دقیقا مطابق با مطالب به روز بود اون چیزی که میخواستمو داشت در شبکه های اجتماعی تولید محتوا خیلی مهمه که این آموزش به بهترین شکل به محتوا پرداخته بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی