اطلاعات دوره
آموزش محاسبه اندازه بازار Market Size برای استارتاپ ها و کارآفرینان
مسیر آموزشی

آموزش محاسبه اندازه بازار Market Size برای استارتاپ ها و کارآفرینان

199,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 199,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سهیل عباسی4.1
  • زمان:51 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس به سادگی، روش های اندازه گیری بازار و محاسبه ارزش و حجم آن آموزش داده می شود و با کمک مطالب و تکنیک هایی که در این آموزش بیان می شود، می توانید اندازه بازار را برای ایده یا استارت آپ خود بسنجید و بررسی کنید که آیا ارزش دارد یک ایده را شروع به اجرا کنید یا نه؟ اگر کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید می توانید بازار رقبا را ارزیابی کنید و بدانید آن ها چه اندازه درآمد دارند و در نتیجه مزیت رقابتی شما نسبت به آن ها چیست؟ تحقیقات بازار شامل مجموعه ای از فعالیت های مرتبط با جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد بازار هدف، رقبا و محیط کسب و کار است و همچنین کشف و شناخت مشتریان احتمالی، آمار و اندازه بازار هدف و دیگر اطلاعات مهم را شامل می شود.
دوره آموزش محاسبه اندازه بازار Market Size برای استارتاپ ها و کارآفرینان دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 51 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سهیل عباسی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 199,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش محاسبه اندازه بازار Market Size برای استارتاپ ها و کارآفرینان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیرمهدی

آموزش خیلی خوبی بود. چیزهای زیادی یاد گرفتم.

سهراب

آموزش بسیار پایه‌ای و سطحی بود و بیشتر مطالبش رو عموم مردم خودشون می‌دونن.

امیرمهدی

پیشنهاد دیدن این آموزش به شما میدم مطالب خیلی خوب و مفیدی ارائه شده

الیاس

من راضی بودم،،،خوب بود و مختصر

سید محمد

از همون ابتدای آموزش، به صورت پایه ای آموزش دادن و به نظرم خیلی خوب بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی