اطلاعات دوره
آموزش استراتژی کسب و کار
مسیر آموزشی

آموزش استراتژی کسب و کار

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:12 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:حامد باقری4.6
  • زمان:9 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در محیط رقابتی جهانی امروز، سازمان و یا شرکت شما باید استراتژی هایی داشته باشد که چارچوبی برای موفقیت درازمدت فراهم آورد. این هدف مدیریت استراتژیک برای ایجاد یک سازمان پایدار است. شرکت های مختلف به دنبال استراتژی های گوناگون برای موفقیت در طول یک دوره زمانی در شرایط به شدت رقابتی در بازار هستند. در مدیریت استراتژیک، شما با مسائل ماندگاری به طور پیوسته مواجه می شوید و با چگونگی استفاده از منابع و توانایی های خود برای مقابله با جلوگیری از حرکت های رقابتی و موفقیت در بازار پویا برخورد می کنید. در این موقعیت استراتژی، برگ برنده و ضامن بقای شما در کسب و کار شماست.
دوره آموزش استراتژی کسب و کار دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حامد باقری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش استراتژی کسب و کار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیر

مطالب خیلی عالی تجمیع شده بودند و مدرس بیان عالی داشتند.

حسین

من تو جشنواره تخفیف فرادرس این آموزش رو گرفتم، مطالب مفید بود و نقطه قوت فرادرس این هست که با هر کلمه ای تو گوگل سرچ کنیم، بازم آموزش تو فرادرس هست و ارائه شده.

محمد

این آموزش و دوست داشتم و خیلی خوب بود.

محمدرضا

من در خصوص حوزه کاریم از این آموزش استفاده کردم و خیلی کامل بود و باهاش تونستم پیشرفت کنم.

شیرین

نسبت به محدودیت ها وجود داشته از نظر مطالب، آموزش خوبیه و در کنار منابع دیگر میتونید از این آموزش استفاده کنید. آرزوی موفقیت میکنم برای مدرس و مجموعه فرادرس

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی