اطلاعات دوره
آموزش بازاریابی ویدئویی Video Marketing
مسیر آموزشی

آموزش بازاریابی ویدئویی Video Marketing

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیرحسین بهبودی4.4
  • زمان:4 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

بازاریابی ویدئویی (Video Marketing) استفاده از ویدئوها برای تبلیغ و بازاریابی محصول یا خدمات شما، افزایش تعامل در کانال‌های دیجیتالی و اجتماعی، آموزش مصرف‌کنندگان، مشتریان و جذب مخاطبان با رسانه جدید است. اگر هنوز بازاریابی ویدئویی را شروع نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی است که برای آن اقدام کنید. با کاهش اثربخشی بازاریابی سنتی و محبوبیت ویدئو، بازاریابی ویدئویی یکی از ضروریات هر کسب و کار شده است. اجرای بازاریابی ویدئویی نیاز به ملزوماتی دارد که ما در این فرادرس شما را با این ملزومات آشنا کرده و تلاش می‌کنیم تا مطالب مرتبط با این شیوه جدید از بازاریابی را یاد گرفته و در کسب و کار خود استفاده نمائید.
دوره آموزش بازاریابی ویدئویی Video Marketing دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرحسین بهبودی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش بازاریابی ویدئویی Video Marketing را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

آرش

آموزش سطح متوسطی داشت هم از نظر کیفی هم از نظر تخصصی.

نیما

سلام تشکر می کنم از استاد محترم چون که مطالب را خیلی ساده و قابل فهم آموزش دادن.

سعید

با سلام و تشکر خیلی تئوریک و تیتروار به موضوعات پرداخته شده بود و عملا نمیشه به عنوان یک آموزش کاربردی در نظر گرفت. در سطح آشنایی با برخی اصطلاحات و مقدماتی توصیه می شود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی