اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی انبارداری با اکسل Excel
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی انبارداری با اکسل Excel

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:17 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:حسین کاشانی4.4
  • زمان:3 ساعت و 32 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

انبارداری که خود مسلط به اکسل باشد، به کارمند کلیدی و معتبر در محل کار تبدیل می‌‌شود چون که قادر است با توجه به تجربه‌ای که اندوخته و دقیقا برابر با نیاز کار، داده‌‌ها را ثبت، اطلاعات را پردازش و گزارش‌ها را تهیه نماید و نتایج دقیقی را برای تصمیم‌گیری، به‌ سرعت در اختیار مدیران خود بگذارد. آنچه در این فرادرس فرا می‌گیریم، قدم‌های اساسی و استواری در همین مسیر است که با نرم‌افزار اکسل ۲۰۱۹ برای کاربران سطح پایه تهیه شده است.
دوره آموزش مقدماتی انبارداری با اکسل Excel دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 32 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حسین کاشانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی انبارداری با اکسل Excel را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

با توجه به زمان و هزینه، آموزش مناسبی بود چون باید پکیج کلی رو در نظر گرفت و نظر داد.

علی

جناب کاشانی بسیار عالی و مسلط و ناب تدریس کردند. این مجموعه رو حتما تایید کرده و به همگان پیشنهاد می دهم. اشراف مدرس به مباحث نرم افزاری و همچنین موضوع خاص انباری داری پرفکت است. خواهشمندم ایشون یک دوره جامع تخصصی اکسل ارایه کنند.شک ندارم از بهترینهای فرادرس خواهد بود.

محمدمتین

آموزش جامع و کامل و به درد بخوری بود.

سعید

برای شروع خوب بود. اما میتونست بهتر باشه ، جزئیات بیشتری رو بگه و کاربردی تر باشه.

سعید

از آنجایی که محتوای آموزش به گونه ایی است که نیاز به مباحث تئوری نیست و حتما باید به صورت عملی انجام بشه مدرس سعی کردن با بیان خوب مطالب بدون پیچیدگی خاصی اون رو ارائه کنند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی