اطلاعات دوره
آموزش مبانی مدیریت رسانه های اجتماعی
مسیر آموزشی

آموزش مبانی مدیریت رسانه های اجتماعی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سمیه حضوری4.4
  • زمان:4 ساعت و 13 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش به بررسی راهبردهای بالقوه رسانه‌های اجتماعی و شیوه‌های کار سازمان با مدیریت رسانه‌های اجتماعی می‌پردازیم که منجر به دستیابی اهداف تجاری و راهبردهای سازمانی برگرفته از بیانیه ماموریت سازمان می‌شود و به بینشی می‌رسیم تا درک بهتری از جنبه‌های تئوری و عملی مفاهیم و اصول پایه مدیریت رسانه‌های اجتماعی به دست آوریم و همچنین متخصصان بازاریابی و فعالان این صنعت قادر به شناسایی رویکردهای صحیح کسب‌ و کار برای پشتیبانی از حرفه خود باشند.
دوره آموزش مبانی مدیریت رسانه های اجتماعی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 13 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سمیه حضوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی مدیریت رسانه های اجتماعی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

بهروز

مدرس کاملا مسلط بودند. و نیازم برطرف شد.

مسعود

چند قسمتشو دیدم؛ فرادرس همیشه برای من مفید بوده و همیشه الویت من بوده.

سید محمود

خوب بود،کیفیت صدا بهتر از این میتونست باشه و خیلی هم سریع توضیح می دادند.

محمد

برای آشنایی اولیه و اشخاصی که در این زمینه هیچ اطلاعات زیادی ندارن به نظرم میتونه خیلی مفید و کاربردی باشه. من خودم در این زمینه و مطالبی که در این آموزش ارائه شد تا حدودی میدونستم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی