اطلاعات دوره
آموزش هوشمندی کسب و کار
مسیر آموزشی

آموزش هوشمندی کسب و کار

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیرحسین بهبودی4.4
  • زمان:2 ساعت و 25 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هر روزه داده‌های مختلفی در سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد شده و نگهداری می‌شوند. حجم این داده‌ها حتی در شرکت‌های متوسط نیز زیاد است. در نگاه اول، شاید اینطور به نظر برسد که مدیریت و نگهداری این حجم از داده‌ها آسان است، ولی وقتی که بحث رقابت با سازمان‌ها و شرکت‌های دیگر مطرح می‌شود، لازم است تا این داده‌ها به اطلاعات مفیدی تبدیل شوند که در تصمیمات سازمانی مورد استفاده قرار گیرند که با استفاده از هوشمندی کسب‌و‌کار (Business Intelligence)، دستیابی به این مهم امکان‌پذیر است.
دوره آموزش هوشمندی کسب و کار دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرحسین بهبودی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش هوشمندی کسب و کار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سید صابر

آموزش رو مشاهده کردم برای یک آزمون استخدامی تهیه کردم و خوب بود، یادمه مطالب زیادی از آزمون رو پوشش میداد. با اینکه خیلی سریع دیدم ولی تست خوبی بود.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی