اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با رفتار مصرف کننده در شبکه های اجتماعی
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با رفتار مصرف کننده در شبکه های اجتماعی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:یاسمن کریم پور0
  • زمان:2 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس از مهم‌ترین ترندها و آمارهای مربوط به جهان آنلاین شروع کرده و آموزش را با ورود به ویژگی‌های شبکه‌های اجتماعی ادامه می‌دهیم. ارائه یک مدل برای درک بهتر فضای شبکه‌های اجتماعی و آنچه در این فضا در حال رخ ‌دادن است، بخش دیگر مباحث این درس است که دیدگاه ما را نسبت به رفتار کاربران کامل می‌کند. در بخش‌های بعدی با موضوع رفتارشناسی مصرف‌کنندگان در شبکه‌های اجتماعی و ارائه راهکارهایی برای دسته‌بندی مخاطبان و نیز شناسایی عوامل اثرگذار بر رفتار آن‌ها همراه خواهیم شد و در انتها تلاش می‌کنیم به موضوع مهم برندسازی در فضای دیجیتال و مراحل تدوین یک کمپین در شبکه‌های اجتماعی بپردازیم.
دوره آموزش آشنایی با رفتار مصرف کننده در شبکه های اجتماعی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط یاسمن کریم پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با رفتار مصرف کننده در شبکه های اجتماعی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های شبکه و امنیت سراسر اینترنت را در صفحه شبکه و امنیت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی