اطلاعات دوره
آموزش بازاریابی محتوایی
مسیر آموزشی

آموزش بازاریابی محتوایی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:علیرضا لیلی زاده4.7
  • زمان:4 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش ابتدا با تعارف اولیه و البته مهم و باورهای غلطی که در ذهن ما راجع به بازاریابی محتوایی شکل گرفته است آشنا می‌شویم و در مرحله بعد، سری به اصول بازاریابی محتوایی زده، ماموریت خود را تنظیم می‌کنیم و همچنین یاد می‌گیریم که چطور موضوع یک محتوا را انتخاب کرده، یک راهنما برای آن تنظیم کنیم و سپس آن را به اجرا بگذاریم. در مرحله آخر یک برنامه استراتژیک بازاریابی محتوا را تنظیم می‌کنیم که این برنامه شامل: تعیین بازار هدف، ساخت پیام، دسترسی به مشتریان بالقوه و چند آیتم دیگر است. در انتخاب این آموزش شما می‌توانید تمرین‌های مختلف را انجام داده، کاربرگ‌ها را پر نمایید و یک کسب‌ و کار محکم و قوی را در شرایط بحرانی حفظ  نموده و از آن به کسب سود بپردازید.
دوره آموزش بازاریابی محتوایی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط علیرضا لیلی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش بازاریابی محتوایی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد

در حوزه تحصیلی و کاریم این آموزش را تهیه کردم. برای یادگیری مباحث جدید عالی و کاربردی بود.

مهسا

آموزش پرمحتوا و نحوه تدریس عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی