اطلاعات دوره
آموزش مدیریت محصول – به زبان ساده و کاربردی
مسیر آموزشی

آموزش مدیریت محصول – به زبان ساده و کاربردی

269,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 269,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:رضا انصاری4.8
  • زمان:1 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

امروزه استارتاپ‌ها در حال افزایش هستند و معمولا برای توسعه کسب و کار به توسعه محصولات خود می‌پردازند تا سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. همچنین در سال‌های اخیر شاهد ادغام شرکت‌ها و استارتاپ‌های گوناگون بوده‌ایم و این‌ها به معنای ایجاد چندین‌ محصول در یک شرکت است که هر کدام از این محصولات، به یک مدیر محصول نیاز دارند. هر چه یک محصول موفقیت بیشتری داشته باشد، شرکت نیز به اهداف خود نزدیک‌تر می‌شود و اینجا است که اهمیت واقعی مدیر محصول درک می‌شود. هدف از این فرادرس این است که شما با ماهیت محصول و مدیریت آن آشنا شوید و در رابطه با فرایندهای مدیریت محصول، دانش لازم را کسب کرده و در نهایت بدانید که برای توسعه فردی و شغلی در این زمینه بیشتر باید بر روی چه مهارت‌هایی تمرکز کرده و عمیق شوید.
دوره آموزش مدیریت محصول – به زبان ساده و کاربردی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط رضا انصاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 269,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدیریت محصول – به زبان ساده و کاربردی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

صابر

خوب بود، نسبیت به آموزش های هم لول خودش بهتر بود.

اعظم

تسلط مدرس خیلی خوب و عالی بود. ممنونم.

امیرحسین

خیلی آموزش خوبی بود. خلاصه بود و این خلاصه بودن واقعا خوب بود.

سهيل

به شدت نياز به دوره مديريت محصول سطح متوسط هست اين دوره براي آشنايي مناسب با مديريت محصول مناسب است و سطح مقدماتي است راضي از دوره...

هليا

ممنون از تدریس خوبتون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی