اطلاعات دوره
آموزش عوامل شكست استارتاپ ها با بررسی موردی (رایگان)
مسیر آموزشی

آموزش عوامل شكست استارتاپ ها با بررسی موردی (رایگان)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:آرمان صفایی4.7
  • زمان:1 ساعت و 55 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این فرادرس، فیلم یک همایش واقعی است. این همایش در 28 فروردین سال 96 در مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شریف به تدریس مهندس آرمان صفایی برگزار شده است که در آن مهم ترین علل شکست استارتاپ ها در ایران و جهان با مستندات دقیق ارایه شده است. بزرگ ترین استارتاپ های شکست خورده دنیا، دقیقا بررسی شده اند که علت شکست آن ها چه بوده است.
دوره آموزش عوامل شكست استارتاپ ها با بررسی موردی (رایگان) دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط آرمان صفایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش عوامل شكست استارتاپ ها با بررسی موردی (رایگان) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محدرضا

عالی بود، به همه دوستان استارت آپی و علاقه‌ مند به این حوزه پیشنهاد می کنم این ویدئو رو ببینند زیرا می تونه چند سال جلو بندازتشون.

rojin

خیلی ممنونم از تیم فرادرس و جناب آقای صفایی برای ارائه عالی و مفیدشون. خیلی اطلاعات کامل و روشن کننده مسیر پر پیچ و خم کارآفرینی و شروع کسب و کار جدید بود. امیدوارم هر روز در کارتون موفق تر ظاهر بشید

ملیحه

خیلی عالی و جذاب بود ممنون

مرتضی

بسیار جالب بود. از تیم خوب فرادرس تشکر میکنم و امیدوارم ویدیوهای بیشتری در این زمینه منتشر شود.

یاسین

سلام و خسته نباشید خ ما استاد گرامی و فرا درسی ها من میخواستم یه بیزینس کوچیک راه بندازم ولی خیلی سوال توذهنم داشتم و خیلی میترسیدم که نکنه شکست بخورم و پولم که همه ی سرمایه ام بود و از دست بدم که خداروشکر کلی از سوال های ذهنم با این ویدیو برطرف شد و حالا تقریبا می‌دونم باید چطوری شروع کنم از تیم فرادرس خواشمندیم که این گونه آموزش ها رو بیشتر در اختیار ما بزارن که ما که تجربه ی این نوع بیزنسها رو نداریم، دید وسیع تری پیدا کنیم. بازهم تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی