اطلاعات دوره
آموزش استراتژی قیمت گذاری محصول
مسیر آموزشی

آموزش استراتژی قیمت گذاری محصول

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.4/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر3.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرشته نبی خواه3.4
  • زمان:2 ساعت و 59 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شما برای توسعه کسب ‌و کار خود نیاز به یک نرخ واحد دارید تا بتوانید محصول خود را در همه جای دنیا به فروش گذاشته و آن را ترویج کنید، در شرایطی که تمامی مشتریان خود را از قیمت راضی نگه داشته باشید. همه این‌ها نیاز به دانستن اصول قیمت‌گذاری دارد و شما باید بدانید که دقیقا چه می‌خواهید و چطور می‌توانید با یک قیمت‌گذاری اصولی، بالاترین سود و بیشترین فروش را داشته باشید. شما در این فرادرس پس از تحلیل بازار، روش‌ها و استراتژی قیمت‌گذاری اولیه و سپس نحوه مدیریت و تعدیل قیمت‌ها، انواع تخفیف‌ها، قوانین و خط‌مشی‌های قیمت‌گذاری در ایران را می‌آموزید تا بتوانید برای محصول خود یک قیمت حرفه‌ای را انتخاب کرده و با فروش بیشتر به دلیل قیمت‌گذاری مناسب، از سایر رقبا جلو بزنید.
دوره آموزش استراتژی قیمت گذاری محصول دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 59 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرشته نبی خواه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش استراتژی قیمت گذاری محصول را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

وحید

منابعی که معرفی کردند بسار کاربردی بود واین که مثال ها با بیان شیوا گفته شده بود و خیلی حس شونده بود.

سینا

آموزش خوبی بود ولی یکجاهایی سرعت تدریس کند میشد و باید رو دور تند آموزش رو مشاهده کرد.

رضا

تا حالا این نوع آموزش و مباحثی که داشت رو جایی مشاهده نکرده بودیم؛ مباحثی که داشت خیلی پیشرفته بود.

reza

تا حالا این نوع آموزش و مباحثی که داشت رو جایی مشاهده نکرده بودیم؛ مباحثی که داشت خیلی پیشرفته بود.

زهرا

مطالب نسبتا خوب هست، میتونیم در کناب منابع دیگه از این آموزش استفاده کرد و نکته های زیر و مفیدی ازش یاد گرفت. تشکر می کنم از مدرس گرامی بابت مطالبی که روی سایت قرار دادن.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی