اطلاعات دوره
آموزش تخمین خطای طبقه بندی یا کلاسیفایر در داده کاوی
مسیر آموزشی

آموزش تخمین خطای طبقه بندی یا کلاسیفایر در داده کاوی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

تخمین خطای کلاسیفایر (Classifier Error Estimation) اگر مهم ترین بخش طراحی یک کلاسیفایر (Classifier - طبقه بندی کننده) نباشد، قطعا یکی از مهم ترین قسمت های این فرایند است. به عنوان مثال فرایند انتخاب ویژگی (Feature Selection) بدون داشتن یک تخمین گر خطا (Error Estimator) مناسب یک روند عبث خواهد بود. به خاطر همین اهمیت بسیار بالا، در این فرادرس ما به موضوع تخمین خطای کلاسیفایر می پردازیم و در طی آن روش هایی همانند: تخمین گر Resubstitution، تخمین گر Cross-Validation، تخمین گر Leave-One-Out، تخمین گر Bootstrap را مورد بررسی قرار داده و نقاط ضعف و قوت هر یک را بیان می کنیم.
دوره آموزش تخمین خطای طبقه بندی یا کلاسیفایر در داده کاوی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 49 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر اسماعیل آتشپز گرگری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تخمین خطای طبقه بندی یا کلاسیفایر در داده کاوی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی کامپیوتر و نرم افزار سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی کامپیوتر و نرم افزار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

معصومه

بعد از تهیه آموزش فقط ویدیو را اجرا کردم تا چند ثانیه نحوه تدریس را ببینم ولی انقدر جذاب بود و کشش داشت و موضوعات عالی و شفاف بررسی می‌شدند که نزدیک 30 دقیقه را دنبال کردم. ممنون از استاد محترم و فرادرس.

شکوفه

تدریس بسیار عالی مفید بود. باتشکر

سارینه

اینکه همه مطالب و خطاها به صورت مقایسه ای بیان شده است، خیلی عالی است. آموزش جامع بود. متشکرم.

ناهید خیل فرهنگ

برای انجام پروژه ام برای بسیار مفید واقع شد. می توانست بخش پیشرفته تر هم داشته باشد.

نغمه کریمی یان

نحوه تدریس بسیار عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی