اطلاعات دوره
آموزش کاهش تعداد رنگ تصاویر با استفاده از روش های خوشه بندی هوشمند
مسیر آموزشی

آموزش کاهش تعداد رنگ تصاویر با استفاده از روش های خوشه بندی هوشمند

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

روش های متعددی برای انجام کاهش رنگ یا Color Reduction (و یا Color Quantization) وجود دارند. اما در این آموزش، بر روی روش های مبتنی بر خوشه بندی تمرکز شده است و کاربرد سه روش خوشه بندی هوشمند برای کاهش رنگ در تصاویر رنگی، به صورت عملی مورد استفاده قرار گرفته اند.
دوره آموزش کاهش تعداد رنگ تصاویر با استفاده از روش های خوشه بندی هوشمند دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مصطفی کلامی هریس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کاهش تعداد رنگ تصاویر با استفاده از روش های خوشه بندی هوشمند را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

کوکب

سلام ممنون از آموزشهای مفید و خوبتون. مثل همیشه مفید و کاربردی هست.

سارا

بسیار خوب بود ولی اون چیزی که مد نظر من بود نبود من می خوام کانال های رنگ را کم کنم مثلا اگر 256 رنگ داریم یعنی 256 ضربدر 256 ضربدر 256 تبدیل بشه به 64 ضربدر 64 ضربدر 64 لطفا راهنمایی کنید ولی خوب بود

سارا

سلام. آموزش بسیار عالی بود تشکر می کنم از آقای کلامی به خاطر بسیار خوبشان. درباره هیستوگرام تصاویر رنگی و همچنین خصوصیات فیزیکی تصاویر رنگی هم ویدیو قرار بدید در سایت بسیار خوبتون. و باز هم تشکر می کنم.

مصطفی حبیبی نجفی

من با این موضوع هیچ آشنایی نداشتم و این فیلم آموزشی در شناسایی موضوع برای پایان نامه ام کمک بسیاری به من کرد.

امین

آموزش بسیار برایم کاربرد داشت. در حدی که توانستم با استفاده از ام مقاله ای ارائه کنم. ممنونم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی