اطلاعات دوره
آموزش ریاضی عمومی 2
مسیر آموزشی

آموزش ریاضی عمومی 2

649,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.4/5
وضعیت قیمت: 649,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

درس ریاضی عمومی 2، بخشی از واحدهای الزامی دانشگاهی در مقطع کارشناسی است که پس از گذراندن درس ریاضی عمومی 1 باید طی شود. تمام دانشجویان رشته های مهندسی اعم از: برق، عمران، کامپیوتر، معماری و علوم مختلف پایه، باید این درس را بگذرانند. در این آموزش از مثال هایی در مورد توابع مثلثاتی، نمایی و لگاریتمی استفاده شده است که دانشجویان واقعا با این توابع مشکل دارند. همچنین مخاطبان عزیز برای تمرینات بیشتر می توانند از آموزش ریاضی عمومی ۲ (مرور و حل تمرین) نیز استفاده کنند.
دوره آموزش ریاضی عمومی 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 22 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط ریحانه محمدی نژاد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 649,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ریاضی عمومی 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ولی

آموزش خوبی نبود مطالب سطی بیان شدن و مثال زیادی حل نشده از نحوه بیان استاد هم خوشم نیامد.

ایمان

بسیار آموزش کاملی بود دوستان، مطالب خوبی رو ازش یاد گرفتم.

امیر

بهترین آموزش فرادرس بود. واقعا کامل بود.

حسن

خیلی مثال های بیان شده شیوا و روان بودن و کامل متوجه میشدم مسائل بیان شده رو.

امیررضا

این آموزش بسیار بسیار خوبه، اما کافی نیست و شما میتونید این دوره رو فقط برای پیشخوانی مطالب و یادگیری درحد پیشنیاز برای مطالب دیگه استفاده کنید، اصلا برای خود ریاضی دو کافی نیست و مطالب بسیار کم و نمونه سوال های بسیار کمی توش کار شده اگر میخواید پیشخوانی کنید یا ریاضی دو رو پاس کردید و مطالب رو فراموش کردید و درسی دارید که ریاضی دو پیشنیازشه این دوره میتونه بهتون کمک شایانی بکنه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی