اطلاعات دوره
آموزش آمار و احتمال مهندسی
مسیر آموزشی

آموزش آمار و احتمال مهندسی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر آرمان ری بد4.5
  • زمان:13 ساعت و 28 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

امروزه در علوم مهندسی و به خصوص مهندسی صنایع و رایانه، علم آمار کاربرد زیادی پیدا کرده است، به طوری که هیچ طرح تحقیقاتی بدون استفاده از فنون آماری انجام نمی گیرد. آگاهی از روش های آماری در انجام امور کنترل کیفیت تولید نقش مهمی دارد. بنابراین آموزش آمار برای رشته های غیر آماری ضرورت پیدا کرده است. در این آموزش سعی شده است، مفاهیم و کاربردهای فنون آماری برای رشته های غیر آماری توضیح داده شود. اغلب از مثال هایی مرتبط با علوم مهندسی استفاده شده است، که در درک مفهوم مورد نظر موثر خواهد بود.
دوره آموزش آمار و احتمال مهندسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 28 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر آرمان ری بد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آمار و احتمال مهندسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محسن

تئوری درس میدادن یه کم، دوست داشتم یه کم مسئله بیشتر حل کنند.

آرتا

کاملا روون و کامل توضیح دادن ، عالیی

رامین

من واسه یادگرفتن آمار در علوم پزشکی این دوره رو خریدم. خب همونطور که از اسمش معلومه این دوره مخصوص دوره های مهندسیه. ولی خب چون دوره دیگه ای نبود مخصوص رشته های ما اینو تهیه کردم. بسیار عالی بود دوره و من خیلی یاد گرفتم. البته خیلی از مثالهایی که استاد توی این ویدیو ها دستی حل می کنن با نرم افزار ها خیلی راحت حل میشه. یه نکته کوچیک هم که به نظرم باید بگم اینه که به نظرم کیفیت نیمه اول مطالب بیشتر از نیمه دوم بود. شاید دلیلش این باشه که نیمه دوم چون سخت میشه و من پیش زمینه امار ندارم واسم سخت تر شد.

مهدان

واقعا بی نظیرند. من از آموزش های آقای ریبد حالا همه آموزش های ایشون راضی هستم.

امیرمهدی

آموزش خوب و خلاصه هست.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی