اطلاعات دوره
آموزش محاسبات سریع ریاضی
مسیر آموزشی

آموزش محاسبات سریع ریاضی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این آموزش به بیان تکنیک هایی پرداخته شده است که با یادگیری آن ها می توان سرعت انجام عملیات ریاضی را افزایش داد. این افزایش سرعت در حل تمرین برای کسب موفقیت در آزمون ها می تواند مفید باشد و علاوه بر آن، شما را از ماشین حساب بی نیاز کند یا در آزمون هایی که اجازه استفاده از ماشین حساب را ندارید، به شما کمک کند. مطالبی را که در این فرادرس جمع آوری کرده ایم به صورت پراکنده در منابع داخلی و خارجی وجود دارند و اکنون با حل مثال های گوناگون در اختیار مخاطبین قرار می گیرند.
دوره آموزش محاسبات سریع ریاضی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرشته دستمالچی ساعی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش محاسبات سریع ریاضی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

وحید

برای فرزندم گرفتم خیلی ازش استفاده کرد آموزش مفیدی بود.

عبدالله

از آموزش استفاده کردم، سرفصل بندی شده و به ترتیب بود.

مهدی

خیلیییی عالی بود. مدرس خیلی خوب مفاهیم رو توضیح دادن و تازگی داشت مباحث.

رینب

چون خودم معلم هستم راهکار های خوبیو یاد گرفتم ازش

محمد هادی

من معلم ریاضی هستم، آموزش خوبی بود برای کسی که خودش این آموزش رو نگاه کنه یک جور تمرین بود برای مغز.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی