اطلاعات دوره
آموزش آزمون GRE جی آر ای – ریاضیات
مسیر آموزشی

آموزش آزمون GRE جی آر ای – ریاضیات

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:12 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر سروش ابیانه4.2
  • زمان:3 ساعت و 12 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با نگاهی به 100 دانشگاه برتر جهان، می توان دریافت که بیش از نیمی از آن ها در آمریکا هستند و تقریبا در همه آن ها، داشتن نمره GRE برای درخواست پذیرش الزامی است. در این فرادرس سعی شده است تا مهم ترین نکات مربوط به آزمون ریاضی GRE معرفی شود و در قالب حل مثال های بسیار متنوع، کاربرد تمامی این نکات تشریح گردد. با اطمینان می توان گفت که با یادگیری تمامی نکات مطرح شده در این آموزش، کسب نمره عالی در بخش ریاضی آزمون GRE، تضمین می شود.  
دوره آموزش آزمون GRE جی آر ای – ریاضیات دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 12 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سروش ابیانه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آزمون GRE جی آر ای – ریاضیات را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی

لطفا بیشتر از آقای دکتر سروش ابیانه آموزش بذارید. سطح تدریس ایشون خیلی بالا بود.

مریم

خوب بود، برای آشنایی گرفتم که واقعا در حد کامل توضیح داده شده بود.

زهرا

عالی توضیح میدن، اگرچه که پایه ریاضی تون باید به نسبت خوب باشه راحت، تند تند متوجه بشید.

سمیرا

تا یه حدی از آموزش رو دیدم، سرفصل ها رو دیدم که خیلی به دردم خورد. لطفا آموزش های در حال انتشار را سریع تر ارائه کنید داخل سایت. بعضی از آموزش ها خیلی وقفه افتاده برای ارائه اش.

مهشید

پیشنهادم اینه که بیشتر وارد جزئیات بشن و فقط به توضیح سرفصل ها اکتفا نکنند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی