اطلاعات دوره
آموزش بهینه سازی محدب یا کوژ Convex Optimization و شبیه سازی در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش بهینه سازی محدب یا کوژ Convex Optimization و شبیه سازی در متلب MATLAB

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:علیرضا علما4.6
  • زمان:7 ساعت و 33 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس سعی شده است پس از معرفی مبانی و مفاهیم اساسی بهینه سازی ریاضی غیرخطی، مباحث مربوط به بهینه سازی محدب، به دقت مورد بررسی قرار گیرد. این نوع مسائل، در رشته های فنی مهندسی، مانند: رشته برق گرایش کنترل و کاربرد آن ها در کنترل کننده پیش بین مدل، اهمیت زیادی دارند. در آخر نیز، به طور خلاصه به بررسی و آموزش الگوریتم های عددی پرکاربرد، در حل مسائل بهینه سازی محدب، پرداخته می شود.
دوره آموزش بهینه سازی محدب یا کوژ Convex Optimization و شبیه سازی در متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 33 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط علیرضا علما مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش بهینه سازی محدب یا کوژ Convex Optimization و شبیه سازی در متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

برای شروع خیلی دوره خوب و مناسبی بود.

مینا سادات

کیفیت آموزش و فن بیان مدرس خیلی خوب بود.

بهار

خیلی خیلی برای من کاربردی بود چون آموزش برای یکی از پروژهای درسیم که استادم خیلی سختگیر بود تهیه کدرم و از آموزش استفاده کامل کردم.

مهدیه

سلام. سپاس فراوان از آموزشهای مفیدتون. میشه تفاوت های بین CVX و YALMIP رو بفرمایید؟ در چه صورتی مساله با CVX حل میشه اما ممکن هست با YALMIP حل نشه؟

مرتضی

آموزش بسیار خوب و حرفه ای بود. مشخص بود مدرس کاملا به موضوع و البته کدنویسی متلب مسلط هستند. با اینحال شاید بهتر بود به مثالهای محض کنترلی ورود پیدا نمی‌کردند و کمی مثالهای ساده تر و البته بیشتری با متلب کدنویسی میکردند. از مشاهده این آموزش به دانشم افزوده شود و خدا را شکر راضی ام. سپاس

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی