اطلاعات دوره
آموزش بهینه سازی محدب یا کوژ Convex Optimization و شبیه سازی در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش بهینه سازی محدب یا کوژ Convex Optimization و شبیه سازی در متلب MATLAB

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:علیرضا علما4.6
  • زمان:7 ساعت و 33 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس سعی شده است پس از معرفی مبانی و مفاهیم اساسی بهینه سازی ریاضی غیرخطی، مباحث مربوط به بهینه سازی محدب، به دقت مورد بررسی قرار گیرد. این نوع مسائل، در رشته های فنی مهندسی، مانند: رشته برق گرایش کنترل و کاربرد آن ها در کنترل کننده پیش بین مدل، اهمیت زیادی دارند. در آخر نیز، به طور خلاصه به بررسی و آموزش الگوریتم های عددی پرکاربرد، در حل مسائل بهینه سازی محدب، پرداخته می شود.
شما می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

برای شروع خیلی دوره خوب و مناسبی بود.

مینا سادات

کیفیت آموزش و فن بیان مدرس خیلی خوب بود.

بهار

خیلی خیلی برای من کاربردی بود چون آموزش برای یکی از پروژهای درسیم که استادم خیلی سختگیر بود تهیه کدرم و از آموزش استفاده کامل کردم.

مهدیه

سلام. سپاس فراوان از آموزشهای مفیدتون. میشه تفاوت های بین CVX و YALMIP رو بفرمایید؟ در چه صورتی مساله با CVX حل میشه اما ممکن هست با YALMIP حل نشه؟

مرتضی

آموزش بسیار خوب و حرفه ای بود. مشخص بود مدرس کاملا به موضوع و البته کدنویسی متلب مسلط هستند. با اینحال شاید بهتر بود به مثالهای محض کنترلی ورود پیدا نمی‌کردند و کمی مثالهای ساده تر و البته بیشتری با متلب کدنویسی میکردند. از مشاهده این آموزش به دانشم افزوده شود و خدا را شکر راضی ام. سپاس

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی