اطلاعات دوره
آموزش محاسبات عددی با متمتیکا Mathematica – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش محاسبات عددی با متمتیکا Mathematica – مقدماتی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:10 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:پیمان شریفی4.9
  • زمان:3 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در حال حاضر سرعت پیشرفت علم و انتشار مقالات علمی آنچنان بالا می باشد که گاهی در مدت زمانی که طول می کشد تا محاسبات لازم برای یک مقاله انجام شود، در نقطه ای دیگر مشابه با کار ما انجام می شود. چنانچه قصد حرکت در این مسیر پرشتاب را داریم باید گامی رو به جلو برداریم و بر قابلیت های خود بیفزاییم. یکی از ابزارهایی که می تواند به ما در این مسیر کمک کند، نرم افزار قدرتمند متمتیکا (Mathematica) می باشند. در این آموزش سعی بر آن شده که کلیه دستورهای لازم و مهم برای انجام کار با نرم افزار متمتیکا (Mathematica) و رفع تمامی نیازهای کاربر گفته شود.
دوره آموزش محاسبات عددی با متمتیکا Mathematica – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط پیمان شریفی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش محاسبات عددی با متمتیکا Mathematica – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سبحان

تا جایی که نیاز داشتم دیدم و این که خیلی برام مفید بود. واقعا کارم راه افتاد.

آرمان

خوبه، اگر بشه به صورت پروژه ایی مطالب ارائه کنید فکر کنم تو یادگیری تاثیر خیلی زیادی داشته باشه.

عرفان

ترتیب و توالی خیلی موضوع مهمی تو آموزش هست که اینجا به خوبی رعایت شده، استاد از موضوعات ساده شروع میکنند به تدریس

سیمین

توی بازه ی زمانی که احتیاج داشتم خیلی تونست برای من مفید باشه. چون با جزئیات گفته شده بود.

شقایق

سلام خیلی خوبه، من هیچ آشنایی با این نرم افزار نداشتم، کامل یاد گرفتم و تونستم ازش برای دانشگامم استفاده کنم، تدریسشون قابل فهمه و اصلا گیج کننده نبود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی