اطلاعات دوره
آموزش ترکیبیات و کاربردها – جامع و کاربردی
مسیر آموزشی

آموزش ترکیبیات و کاربردها – جامع و کاربردی

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف اصلی این آموزش، ورود دانش آموزان و دانشجویان به مفاهیم پیشرفته ترکیبیات است. در این میان، فراگیران با انواعی از روش های استدلال ریاضی، الگوهای مبتنی بر تفکر الگوریتمی و مدل سازی ریاضی نیز آشنا شده و آن ها را در مدل های واقعی به کار خواهند برد. رویکرد آموزشی این درس براساس آموزش مستقیم و به کمک حل تمرین و مثال است.
دوره آموزش ترکیبیات و کاربردها – جامع و کاربردی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 27 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمدعلی نقی پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ترکیبیات و کاربردها – جامع و کاربردی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

تارا

محتوا آموزشی و نکته هاش خیلی خوب بود ولی یکم تعداد مثال هاش کم بود این جور دروس فقط با مثال رفع مشکل میشن.

سیاوش

من این آموزش رو برای المپیاد تهیه کرده بودم و خیلی عاااالیییی بود و برای من مفید بود.

محدثه

سلام. سپاسگزارم از آموزش های عالی آقای دکتر.

Arman Reybod

عالی

محمد

عالی بود استاد خیلی خوب و مسلط تدریس رو انجام میدند من واقعا راضی هستم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی