اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی نظریه اعداد – جامع و کاربردی
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی نظریه اعداد – جامع و کاربردی

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

نظریه اعداد یکی از شاخه‌های زیبا و جذاب ریاضیات است که ریشه در تاریخ بشر دارد و به دلیل کارایی و پویایی، همواره مورد توجه قرار گرفته است. پیشرفت‌های علوم دیگر مانند: کامپیوتر، مخابرات و رمزنگاری که تکیه بر نظریه مقدماتی اعداد دارند، به شادابی و پویایی این شاخه از ریاضیات محض کمک نموده‌اند. گاوس (Gauss)، ریاضیدان آلمانی، عقیده‌اش درباره نظریه اعداد را چنین بیان نموده است: ریاضیات ملکه علوم است و نظریه اعداد، ملکه ریاضیات.
دوره آموزش مقدماتی نظریه اعداد – جامع و کاربردی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 24 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد حسین باباخانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی نظریه اعداد – جامع و کاربردی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سیاوش

مدرس تسلط خیلی خوبی داشت و محتوای آموزش خوب بود و من خیلی استفاده کردم.

سعید

خواهرم این آموزشو گرفته بود، یادمه که تعریف می کرد ازش و هیچ مشکلی برای روند یادگیریش نداشت. ما خانوادگی از فرادرس آموزش میگیریم و هممون هم تو زمینه های مختلف هستیم. تا الان نشده هیچ کدوممون از آموزشی که میگیره ناراضی باشه.

معصومه

من به خاطر تدریس این فایل رو دریافت کردم. خیلی مثال داخلش حل شده بود و از این جهت خیلی خوب بود. بیشتر به این دید نگاه کردم بهش که روش تدریس رو یاد بگیرم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی