اطلاعات دوره
آموزش تبدیل لاپلاس برای حل معادله های ریاضی و محاسباتی
مسیر آموزشی

آموزش تبدیل لاپلاس برای حل معادله های ریاضی و محاسباتی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

این آموزش می‌تواند یک ابزار کمکی در حل مسائل ریاضی و معادلاتی، برای دانشجویان مشغول به تحصیل در رشته‌های فنی و مهندسی (برق، مکانیک و شیمی) و رشته‌های محاسباتی (ریاضی، آمار و...) باشد. در این فرادرس قصد داریم ابتدا چند تابع ریاضی خاص را معرفی کنیم و ابزار مورد نیاز حل مسائل مانند: روابط مثلثاتی و روش تجزیه کسر را بررسی کرده و با تعریف تبدیل لاپلاس آشنا شویم و سپس به سایر ویژگی‌های آن بپردازیم.
دوره آموزش تبدیل لاپلاس برای حل معادله های ریاضی و محاسباتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 52 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدی قنبری عدیوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تبدیل لاپلاس برای حل معادله های ریاضی و محاسباتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی