اطلاعات دوره
آموزش محاسبات کوانتومی – مفاهیم کلیدی
مسیر آموزشی

آموزش محاسبات کوانتومی – مفاهیم کلیدی

439,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 439,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرهاد عبدی4.4
  • زمان:4 ساعت و 6 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با ظهور و پیدایش کامپیوترهای کوانتومی (Quantum)، وارد عصر جدیدی شده‌ایم که قدرت محاسبه‌های ما به طور چشمگیری افزایش یافته است. برای دسترسی و بهره‌گیری از این ابزار نیاز به درک چگونگی عملکرد و همین‌طور به کار بردن آن در مسائل عملی داریم. در این فرادرس سعی می‌کنیم با پیچیده‌ترین مفاهیم موجود در دنیای محاسبات کوانتومی سر و کله بزنیم و به صورت تعاملی همراه با نوشتن و اجرای کد برای یک کامپیوتر کوانتومی از این دریچه جدید بهره ببریم.
دوره آموزش محاسبات کوانتومی – مفاهیم کلیدی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرهاد عبدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 439,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش محاسبات کوانتومی – مفاهیم کلیدی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

وحید

نهوه توضیحات مدار کوانتومی مفید بود برام .

علی

آموزش بدی نبود. درک خوبی میده از مباحث.

علی

آموزش خوبی بود اما نیاز داشت که یک سرور قوی داشته باشیم که من متاسفانه نداشتم و نتونستم کامل ببینم. به هر حال ممنونم از سایت فرادرس.

رزاق

خیلی خوب و راضی کننده بود با توجه به اپلیکیشن ها و روش هایی که معرفی میشد.

فرهاد

من کارگاه داشتم و از این آموزش استفاده کردم. بسیار عالی و از نظر من کامل بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی