اطلاعات دوره
آموزش جبر خطی
مسیر آموزشی

آموزش جبر خطی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:22 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:17 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از ارائه این آموزش، بیان تئوری‌ها و کاربردهای جبر خطی برای دانشجویان رشته‌های ریاضی، مهندسی و علوم کاربردی است. تکنیک‌های حل دستگاه معادلات خطی و جبر بردارها در درس یکم مورد بررسی قرار می‌گیرد. آنالیز ماتریسی، تبدیلات ماتریسی و خطی، در درس دوم بحث می‌گردد. دترمینان، مقادیر ویژه و بردارهای ویژه، مباحث کلیدی در درس سوم هستند که کاربردهای آن‌ها نیز بیان می‌گردد. در درس چهارم به‌ صورت دقیق‌‌تر و جزئی‌‌تر به فضاهای برداری و خواص آن‌ها می‌پردازیم. در نهایت و در درس آخر آموزش، یکی از مهم‌ترین کاربردهای جبر خطی یعنی حل مساله حداقل مربعات، شرح داده می‌شود. در تمام درس‌ها سعی می‌گردد که با ارائه‌ مثال‌های متنوع و گویا، کاربرد جبر خطی در مسائل مهندسی و علوم کاربردی نشان داده شود.
دوره آموزش جبر خطی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 17 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جبر خطی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی برق سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی برق در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

تارا

بهترین آموزش فرادرس هستش بسیار بسیار کامل توضیح داده بودند.نکته به نکته بود.

زهرا

خوب درس داده شد و مفهوم رسونده میشه. مثال زیاد حل می شد.

مهدیار فلاح

آموزش بسیار خوب و جامع ممنون از شما استاد عزیز.

میلاد

من بیشتر آموزش های ایشون رو تهیه کردم، ایشون خیلی کاربردی مسائل رو ارائه می کردند و از تاچ تو تصاویر استفاده می کردند و اینطور من ارتباط خوبی با این آموزش داشتم.

رامین

واقعا درجه یک بود ،این بهترین آموزشی بود که از فرادرس تا الان دیدم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی