اطلاعات دوره
آموزش آمار و کاربرد آن در مدیریت 1
مسیر آموزشی

آموزش آمار و کاربرد آن در مدیریت 1

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:34 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر خلیل صفری4.7
  • زمان:5 ساعت و 27 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یادگیری مباحث آماری برای هر رشته علمی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است، چرا که آمار، ابزار شناخت محیط اطراف، دسته بندی و خلاصه نمودن اطلاعات و داده های محیطی و نهایتا دستیابی به فهم و درک بیشتر نسبت به این امور است. مدیران به عنوان برنامه ریزان و هدایت کنندگان سازمان ها و افراد، بدون آشنایی با این ابزار نخواهند توانست جایگاه مناسبی را برای خود و افراد جامعه شان ایجاد نمایند. از این رو، آمار و آشنایی با تکنیک های آن، علمی پایه ای و مهم برای این دسته از افراد محسوب می شود. در این فرادرس که با عنوان آمار و کاربرد آن در مدیریت 1 تدریس شده است، ضمن بیان ساده مطالب آمار توصیفی، مثال هایی کاربردی نیز مورد بررسی قرار می گیرند.  
دوره آموزش آمار و کاربرد آن در مدیریت 1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 27 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر خلیل صفری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آمار و کاربرد آن در مدیریت 1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

کریم

خوب

مسعود

این آموزش رو من برای امتحان گرفتم. به شدت روان و سریع توضیح میدن و کاملا با مثال کاربردی می تونی متوجه مباحث بشی. ممنون از مدرس این درس

هادی راست پور

آموزش مناسبه اما مثال ها و صورت های مسئله باید کاربردی تر میشد و از طرفی میشد آموزش رو برای کسانی که قصد کاربرد در حرفه خودشون دارن با حوزه IT اشتراک داد و می تونست از چند جهت منافع رو تامین کنه برای تمام افرادی که در آموزش دخیل بودند. به طور کلی قابل قبول بود و ممنون از مجموعه شما و استاد این درس. 

رعنا

خوب بود، نمودارهای آموزش رو به خوبی توضیح داده بودند.

میلاد

فایل جانبیش خیلی کامل بود و درست جمع آوری شده بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی