اطلاعات دوره
آموزش حقوق تجارت ۳ – اسناد تجاری چک، سفته، برات
مسیر آموزشی

آموزش حقوق تجارت ۳ – اسناد تجاری چک، سفته، برات

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

از آن جایی که اکثر محصلین رشته حقوق از سنگینی و ثقیلی مباحث تجارت گلایه دارند و اغلب دچار سرخوردگی و یاس به دلیل عدم انسجام و نظم در مباحث می شوند، از این رو در پی ارتباط منظم و منطقی میان مباحث برآمده ایم تا داوطلبان با لذت بیشتری به بررسی و تحلیل مباحث اسناد تجاری و جزییات آن بپردازند. به خاطر این که این درس از دروس مهم حقوقی است که داوطلبان برای گذر از آزمون ها نیازمند یادگیری آن هستند، سعی شده است تا مباحث مفصل و جامع در قالب چارچوب بندی منسجم در سه درس مکمل به همراه مثال ها و اشکال ارائه گردد.
دوره آموزش حقوق تجارت ۳ – اسناد تجاری چک، سفته، برات دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 2 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط خدیجه کارگر اسفندابادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش حقوق تجارت ۳ – اسناد تجاری چک، سفته، برات را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حمید

نحوه تدریس ایشون عالی بود، لطفا در این خصوص اطلاع رسانی های بیشتری داشته باشید.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی