اطلاعات دوره
آموزش تاریخ ادیان یا فلسفه دین
مسیر آموزشی

آموزش تاریخ ادیان یا فلسفه دین

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این آموزش مخاطبان با تعریف دین، اهمیت و ضرورت دین، دسته بندی ادیان، چگونگی پیدایش دین، عناصر مشترک ادیان ابتدایی، بررسی ادیان در کشورهای هندوستان، چین، ژاپن و ایران، ادیان ابراهیمی، یهودیت، مسیحیت و اسلام نیز آشنا می شوند. با توجه به این که در دوره کارشناسی رشته های فلسفه و حکمت اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی، معارف اسلامی، تاریخ ادیان و مذاهب، درس تاریخ ادیان ارائه می گردد، این آموزش می تواند برای دانشجویان این رشته ها و همچنین برای مقطع کارشناسی ارشد رشته فلسفه دین نیز مفید باشد.
دوره آموزش تاریخ ادیان یا فلسفه دین دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سینا ترکاشوند مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تاریخ ادیان یا فلسفه دین را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های توسعه فردی سراسر اینترنت را در صفحه توسعه فردی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کیومرث

آموزش های فرادرس خیلی عالی هستند به تمام دوستام معرفی کردم ممنون از زحمات شما

احسان

همه ی آموزش های فرادرس عالی هستش و ارزش خرید کردن و داره و این آموزش هم خیلی خوب بود.

عباس

من بیشتر دنبال اطلاعات علمی بودم خوب بود و مشکلی در محتوا نداشت.

کوشا

عالی، خیلی لذت بخش هست

محمد حسین

به نظرم خوب بود با تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی