اطلاعات دوره
آموزش روش فراترکیب برای یکپارچه سازی مطالعات پژوهشی – با مثال های کاربردی‎
مسیر آموزشی

آموزش روش فراترکیب برای یکپارچه سازی مطالعات پژوهشی – با مثال های کاربردی‎

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر حسن کاویانی4.5
  • زمان:4 ساعت و 36 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از شیوه های دقیق برای جمع بندی نتایج پژوهش ها، روش فراترکیب است که به عنوان یکی از روش های پژوهشی کارآمد در عصر انفجار دانش شناخته شده است و این امکان را برای پژوهش گر فراهم می سازد تا به شیوه ساختارمندی از یافته های استخراج شده از مطالعات کیفی مرتبط با موضوع تحقیق استفاده نماید. فراترکیب مشابه فراتحلیل، برای یکپارچه سازی چندین مطالعه، برای ایجاد یافته های جامع و تفسیری صورت می گیرد.
دوره آموزش روش فراترکیب برای یکپارچه سازی مطالعات پژوهشی – با مثال های کاربردی‎ دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 36 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر حسن کاویانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش روش فراترکیب برای یکپارچه سازی مطالعات پژوهشی – با مثال های کاربردی‎ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

زهرا

بسیار عالی بود. موفقیت تان روزافزون

زینب

به دانشجو هام همیشه میگم این آموزش رو از شما بخرن واقعا بی نظیر هستش این آموزش.

رسول

من این فراترکیب رو دو بار با دقت نگاه کردم و واقعا عالی بود. من تا الان آموزش های زیادی از شما گرفتم. واقعا از آموزش هاتون راضی هستم. ان شاالله همیشه موفق باشید که با هزینه های بسیار کم، آموزش هایی با این کیفیت را در دسترس دانشجویان قرار می دهید. همیشه پیروز باشید و سربلند.

faezeh

با سلام و احترام خدمت دست اندرکاران محترم مجموعه فرادرس؛  ضمن تشکر از شما به منظور تسهیل آموزش مفید و برخط با طراحی این وب سایت، از استاد این درس برای ارائه شفاف و جامع مطالب صمیمانه سپاسگزام.

فاطمه

واقعا سپاسگزارم از استاد مربوطه، برای بنده بسیار مفید و جامع بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی