اطلاعات دوره
آموزش طراحی آموزشی + مفاهیم کلیدی
مسیر آموزشی

آموزش طراحی آموزشی + مفاهیم کلیدی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر3.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سمانه عبدلی4.5
  • زمان:3 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

طراحی آموزشی، کلید یک آموزش موفق است چرا که این امکان را برای ما فراهم می کند که پیش از آغاز آموزش، طرحی دقیق داشته باشیم و براساس این طرح، آموزش را پیاده سازی کنیم تا بتوانیم از هزینه و زمانی که در اختیار داریم استفاده بهینه کنیم و از بهترین روش های آموزش و بهترین روش های ارزشیابی استفاده کنیم، بنابراین لازم است متخصصان تعلیم و تربیت و افرادی که در حوزه آموزش فعالیت می کنند، از این مهارت برخوردار باشند. با توجه به این که درس طراحی آموزشی یکی از دروس اصلی مقطع کارشناسی رشته علوم تربیتی و مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته تکنولوژی آموزشی است، بنابراین آشنایی با این موضوع برای دانشجویان این رشته نیز ضرورت دارد.
دوره آموزش طراحی آموزشی + مفاهیم کلیدی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سمانه عبدلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی آموزشی + مفاهیم کلیدی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

فهیمه

من از آموزش و فایل PDF که داشت استفاده کردم نیاز به پاورپوینت داشتم که برای تدریسم تمیز و آماده بود.

بیت الهدی

از نظر نوع تدریس و مطلب ارائه شده خیلی خوب بود و نکات خوبی داشتند.

مصطفی

بسیار عالی. مرسی از شما خانم عبدلی.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی