اطلاعات دوره
آموزش اصول نظرسنجی – جامع و با مفاهیم کلیدی
مسیر آموزشی

آموزش اصول نظرسنجی – جامع و با مفاهیم کلیدی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر انسیه زواره4.2
  • زمان:5 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شناخت اصول و مبانی نظرسنجی و شیوه های عملیاتی اجرای آن، از ملزومات دانش علوم اجتماعی امروز به ویژه در حوزه علوم ارتباطات و روابط عمومی است. می توان امیدوار بود با این شناخت علمی، چالش های اجرایی انجام نظرسنجی ها را به حداقل می رساند، چرا که کارشناسانی به انجام آن مبادرت می ورزند که به سطح مطلوبی از دانش نظری و عملی در زمینه نظرسنجی رسیده اند. هدف اصلی این درس، معرفی مجمل و در عین حال گویا از اصول و شیوه های نظرسنجی، به عنوان یکی از شیوه های پژوهش و پیمایش میدانی در حوزه علوم ارتباطات است و کوشش مدرس بر آن است تا با ارائه شناخت درست از مبانی نظری و تکنیک های اجرایی نظرسنجی، دانشجویان را به توانایی بالقوه قابل قبولی در جهت انجام یک پروژه موفق نظرسنجی، هدایت نماید.
دوره آموزش اصول نظرسنجی – جامع و با مفاهیم کلیدی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر انسیه زواره مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اصول نظرسنجی – جامع و با مفاهیم کلیدی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

میثم

یه تحول نوین در آموزش آفلاین به وجود آوردید. خسته نباشید میگم به استاد و مجموعه فرادرس.

روح اله

صرفا یک روخوانی واژه به واژه از چند اسلاید در دسترس و پابلیک بود! تدریس با کتاب صوتی فرق داره.

مهدی

انواع نظرسنجی ها رو با یک مثال ملموس گفته بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی