اطلاعات دوره
آموزش روش تحقیق کمی – به زبان ساده
مسیر آموزشی

آموزش روش تحقیق کمی – به زبان ساده

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7/5
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر3.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:زهرا طلاییان زیرک4.3
  • زمان:2 ساعت و 25 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از این آموزش این است که دانشجویان در کمترین زمان ممکن بتوانند تمام اصول اساسی مربوط به این درس را فرا بگیرند و بر اساس توانایی خود آن را بارها و بارها نگاه کرده تا به سطح درک کامل و تجزیه و تحلیل هر درس دست یابند و در نهایت بتوانند به صورت مرحله به مرحله به آموزش لازم برسند. هدف نهایی غیر از کسب نمره بالا در درس دانشگاهی، فهم مطالب و توانایی انجام انواع تحقیق‌ها و پژوهش‌ها است. زمانی که دانشجو به این توانایی دست یابد، به سرعت اساتید در مقاطع بالاتر از توانمندی او برای کارهای پژوهشی استقبال می‌کنند.
دوره آموزش روش تحقیق کمی – به زبان ساده دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط زهرا طلاییان زیرک مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 349,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش روش تحقیق کمی – به زبان ساده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیر

دوره بسیار کلی بوده و برای افرادی مثل من که از رشته دیگر دارن مطالب میخوانند بسیار گنگ وکلی هست

نرگس

یه خلاصه خوب بود که یه چارچوب کلی از موضوعات میده و اتفاقا همین به درک بهتر خونده‌ها کمک می‌کنه

مهدی

مطالبش کلا خوبه و دسته بندی خیلی خوبی داره. اون چیزی رو که دانشجو نیازش هست رو داره. مفید بود، حق مطلب رو ادا کردند.

سعید

به نظر من خیلی خوب و مختصر و مفیدتوضیح داده شده است و من که خودم مدرس در حوزه علوم اجتماعی هستم، برایم یادآوری مناسبی بود. پی دی اف های پیوست فایل های آموزش هم خیلی خوب بود.

Mohammad Javad

خلاصه: خوب ولی نه عالی! 1/2: مهمترین نقد اصرار بیش از حد برای ارائه مطلب به زبان فارسی، و بیشتر وقات از به کار بردن عبارات انگلیسی پرهیز می شود که جالب نیست. 2/2: در برخی موارد صرفا خلاصه و سرفصلی از مطالب بیان میشود و خیلی عمق پیدا نمی‌کند! مثال: بررسی روایی سازه در پرسشنامه ها

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی