اطلاعات دوره
آموزش روش تحقیق کمی
مسیر آموزشی

آموزش روش تحقیق کمی

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از این آموزش این است که دانشجویان در کمترین زمان ممکن بتوانند تمام اصول اساسی مربوط به این درس را فرا بگیرند و بر اساس توانایی خود آن را بارها و بارها نگاه کرده تا به سطح درک کامل و تجزیه و تحلیل هر درس دست یابند و در نهایت بتوانند به صورت مرحله به مرحله به آموزش لازم برسند. هدف نهایی غیر از کسب نمره بالا در درس دانشگاهی، فهم مطالب و توانایی انجام انواع تحقیق‌ها و پژوهش‌ها است. زمانی که دانشجو به این توانایی دست یابد، به سرعت اساتید در مقاطع بالاتر از توانمندی او برای کارهای پژوهشی استقبال می‌کنند.
شما می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیر

دوره بسیار کلی بوده و برای افرادی مثل من که از رشته دیگر دارن مطالب میخوانند بسیار گنگ وکلی هست

نرگس

یه خلاصه خوب بود که یه چارچوب کلی از موضوعات میده و اتفاقا همین به درک بهتر خونده‌ها کمک می‌کنه

مهدی

مطالبش کلا خوبه و دسته بندی خیلی خوبی داره. اون چیزی رو که دانشجو نیازش هست رو داره. مفید بود، حق مطلب رو ادا کردند.

سعید

به نظر من خیلی خوب و مختصر و مفیدتوضیح داده شده است و من که خودم مدرس در حوزه علوم اجتماعی هستم، برایم یادآوری مناسبی بود. پی دی اف های پیوست فایل های آموزش هم خیلی خوب بود.

Mohammad Javad

خلاصه: خوب ولی نه عالی! 1/2: مهمترین نقد اصرار بیش از حد برای ارائه مطلب به زبان فارسی، و بیشتر وقات از به کار بردن عبارات انگلیسی پرهیز می شود که جالب نیست. 2/2: در برخی موارد صرفا خلاصه و سرفصلی از مطالب بیان میشود و خیلی عمق پیدا نمی‌کند! مثال: بررسی روایی سازه در پرسشنامه ها

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی