اطلاعات دوره
آموزش فلسفه اسلامی 2 – جامع و به زبان ساده
مسیر آموزشی

آموزش فلسفه اسلامی 2 – جامع و به زبان ساده

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مسعود داودی پور0
  • زمان:4 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

فلسفه اسلامی یا حکمت الهی، علمی است که از احوال و خصوصیات وجود بحث می‌کند و از آنجایی که گستره موجود، به خدا و یا افعال خدا مربوط است، شناخت فلسفه الهی اهمیت پیدا می‌کند. هدف از فلسفه، به طور کلی، شناخت موجودات و امتیاز آن‌ها از خرافه و چیزهایی است که وجود حقیقی ندارند، بنابراین ضروری است که احوال مخصوص اصل وجود با صرف نظر از نوع وجود موجودات، شناسایی شود تا با این فراگیری، بتوان موجود واقعی را از غیر موجود شناخت. هدف از این فرادرس، شناخت تحلیلی فلسفه اسلامی با تاکید بر حکمت متعالیه در جهت رسیدن به هدف مذکور است.
دوره آموزش فلسفه اسلامی 2 – جامع و به زبان ساده دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مسعود داودی پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فلسفه اسلامی 2 – جامع و به زبان ساده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی