اطلاعات دوره
آموزش تحلیل گفتمان و کاربردشناسی زبان
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل گفتمان و کاربردشناسی زبان

649,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9
وضعیت قیمت: 649,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

تحلیل گفتمان (Discourse Analysis) معمولا زیرشاخه علم زبان‌شناسی در نظر گرفته می‌شود اما به دلیل بین‌رشته‌ای بودن آن، توجه متخصصین سایر رشته‌ها از جمله: علوم اجتماعی، روانشناسی، نقد ادبی و انسان‌شناسی را نیز به خود جلب کرده است. دو اصطلاح دیگری که برای این رشته‌ مطالعاتی در زبان فارسی به‌ کار می‌روند، عبارتند از: گفتمان‌شناسی و تحلیل کلام. روشن است که هدف از ارائه این فرادرس آشنا کردن دانشجویان رشته‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی  با روش‌های تحلیل متون با استفاده از ابزارهای تحلیل گفتمان است و این امر از این جهت اهمیت دارد که زندگی اجتماعی و فردی ما انسان‌ها با انواع گفتمان‌ها، پیوندی تنگاتنگ دارد و از این رو لازم است متخصصین رشته‌های مختلف به‌ ویژه در حوزه‌ علوم انسانی و علوم اجتماعی با این رشته مطالعاتی آشنا باشند و بتوانند در پژوهش‌های علمی خود از آن بهره ببرند.
دوره آموزش تحلیل گفتمان و کاربردشناسی زبان دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر شیدا احمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 649,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل گفتمان و کاربردشناسی زبان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی