درباره دوره‌بین

اگر تا به حال تجربه آموزش و یادگیری به صورت آنلاین رو داشته باشید، حتما این سوال‌ها براتون پیش اومده که کدوم دوره، کدوم آموزشگاه‌ها، کدوم استاد از نظر کیفیت و قیمت مناسب‌تر هستن؟!
در سال ۱۴۰۰، چندتا جوون، با هدف شفاف‌سازی و عدالت آموزشی، یک بستری رو ایجاد کردن که شما عزیزان بتونید تمامی دوره‌های آموزشی سراسر اینترنت، سایت‌ها و آموزشگاه‌های مختلف رو به صورت یکجا ببینید، جستجو کنید و اون‌ها رو از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کنید. اسمش رو هم گذاشتن دوره‌بین!

دوره‌بین، پلتفرم مقایسه و موتور جستجوی دوره‌های آموزشی آنلاین می‌باشد که در آن می‌توانید تمام دوره‌های سایت‌های آموزشی سراسر اینترنت را جستجو، مقایسه و دوره‌ای با بهترین قیمت و کیفیت را انتخاب نمایید.

حالا چرا از دوره‌بین استفاده کنم:

Search detail image

جستجو

با استفاده از موتور جستجوی دورہ‌بین، میتونی دوره‌های آموزشی مدنظرت رو جستجو کنی. نتایج جستجو، از سایت‌های مختلف آموزشی سراسر اینترنت به دست میان و نمایش داده میشن!

Compare detail image

مقایسه

میتونی هم‌زمان چندین دوره رو از نظر قیمت، کیفیت، استاد، زمان و نظرات کاربران مقایسه کنی و بهترین دوره رو بخری!

Accessibility detail image

دسترسی آسان

دیگه لازم نیست داخل هر سایتی وارد بشی و دنبال دوره دلخواهت باشی. توی دوره‌بین، به راحتی میتونی با یه جستجوی ساده به کل دوره‌های سطح وب دسترسی داشته باشی.

Saving detail image

صرفه‌جویی در هزینه

ممکنه دوره‌ای رو پیدا کنی که باید بابتش هزینه‌ای رو پرداخت کنی؛ اما جای دیگه‌ای رایگانش رو داشته باشن. توی دوربین، دوره‌های دلخواهت رایگان پیدا میشن.

اگر بخواهی یک مهارتی رو یاد بگیری، اول باید بدونی که از کجا باید شروع کنی! توی دوره‌بین، نقشه راه یادگیری مهارت‌هایی که بهشون نیاز داری رو آماده کردیم که با خیال راحت و خیلی سریع، بتونی اون مهارت‌ها رو یاد بگیری!

ما در تلاشیم که دوره‌بین رو برای شما به بهترین شکل ممکن بهبود و توسعه ببخشیم تا شما بتونید به آسونی و با سرعت، بهترین‌ دوره‌های آموزشی رو انتخاب و خریداری نمایید.

[email protected]

©دوره‌بین 1402-1400