اطلاعات دوره
آموزش نرم‌ افزار لیزرل – مدل‌ سازی معادلات ساختاری SEM با LISREL – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش نرم‌ افزار لیزرل – مدل‌ سازی معادلات ساختاری SEM با LISREL – مقدماتی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرزانه یوسفی4.6
  • زمان:5 ساعت و 5 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از گام‌های اساسی در تحلیل داده‌ در حوزه‌ علوم انسانی، یادگیری و توجه به مدل‌های معادلات ساختاری است که به پژوهشگر امکان تحلیل و بررسی روابط آشکار و پنهان میان متغیرها را می‌دهد. در این آموزش یاد خواهیم گرفت که نرم‌افزار LISREL‎ به عنوان یکی از نرم‌افزارهای پرکاربرد در مدل‌یابی معادلات ساختاری، چگونه امکان ارزیابی روابط علی میان متغیرها را نه تنها به صورت معادلات عددی بلکه به صورت گرافیکی به محقق می‌دهد.
دوره آموزش نرم‌ افزار لیزرل – مدل‌ سازی معادلات ساختاری SEM با LISREL – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرزانه یوسفی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم‌ افزار لیزرل – مدل‌ سازی معادلات ساختاری SEM با LISREL – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مصطفی

عالی بود

عبدالحسین

بنام خدا با تشکر از استاد گرانقدر دوره بسیار عالی و کامل برگزار شده بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی