اطلاعات دوره
آموزش نقاشی روی سفال – رنگ اکریلیک
مسیر آموزشی

آموزش نقاشی روی سفال – رنگ اکریلیک

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مهزاد اردیبهشت5
  • زمان:3 ساعت و 17 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سفالگری و نقاشی روی سفال از هنرهای قدیمی و زیبایی است که قدمت زیادی در تاریخ و فرهنگ ما دارد. ماده اولیه این هنر، خاک رس است که با دست توانا و روح لطیف هنرمندان ترکیب شده و می‌تواند انواع حجم‌های متنوعی به خود گرفته و روانه بازار شود. ظروف سفالی به جهت جنسیتی که دارند انتخابی بسیار مناسب برای نقاشی هستند. در این آموزش، هنرجو ابتدا با طرح‌های ساده و رنگ‌آمیزی تخت، کار را شروع کرده و به تدریج با انواع رنگ‌گذاری به صورت سایه روشن‌های تک‌رنگ و چندرنگ، انواع برجسته‌کاری و  همچنین با مواد و متریال‌های مختلف آشنا می‌شود.
دوره آموزش نقاشی روی سفال – رنگ اکریلیک دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 17 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهزاد اردیبهشت مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نقاشی روی سفال – رنگ اکریلیک را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نقاشی سراسر اینترنت را در صفحه نقاشی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

فرزانه

آموزش خیلی خوب و روان بود، خیلی توضیح خوبی داشتند، چیزایی که می خواستم رو داشت و نحوه توضیح مدرس خوب بود.

عباس

آموزش خیلی عالی بود در مدت کم تمام جزییات گفته شده بود و اصلا خسته کننده نبود.

عباس

سلام خواستم تشکر کنم از خانم اردیبهشت بابت این دوره زیباشون که یه اموزش عالیه برای دوستان اهل هنر و خلاقیت

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی