اطلاعات دوره
آموزش طراحی و آنالیز داده ها با نرم افزار اوریجین پرو OriginPro
مسیر آموزشی

آموزش طراحی و آنالیز داده ها با نرم افزار اوریجین پرو OriginPro

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:18 نظر3.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:حسین خاکپور4.6
  • زمان:4 ساعت و 33 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این دوره آموزشی مباحث اصلی نرم افزار OriginPro ارائه می شود و مخاطبان گرامی در انتهای این دوره آموزشی، با ابزارهای مختلف برای ترسیم داده به صورت دو و سه بعدی، تنظیم و ویرایش گراف های مختلف، رگرسیون داده های تجربی، برازش منحنی و آنالیز پیک به دست خواهند آورد. از طرفی با توجه با ماهیت نرم افزار، کاربران گرامی به راحتی می توانند بعد از کسب آشنایی اولیه، دانش خود را به امکانات فراوان دیگر نرم افزار تعمیم دهند.
دوره آموزش طراحی و آنالیز داده ها با نرم افزار اوریجین پرو OriginPro دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 33 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حسین خاکپور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی و آنالیز داده ها با نرم افزار اوریجین پرو OriginPro را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمدمهدی

آموزش خیلی خیلی کاملی بود و جوری توضیح داده شه بود که به صورت کامل میشه ازش استفاده کرد اما بدیش فقط اینجاس که این نرم افزار فقط نسخه ویندوز داره و برای سیستم های MAC نمیشه ازش استفاده کرد.

علیرضا

سلام به نظرم نسبت به آموزش های آنلاین محتوا خوب هست و مدرس تسلط نسبتا خوبی روی موضوعات دارن و با جزئیات مطالب بیان می کنند در قسمت تحلیل ها مطالب به واضحی بیان شده برای من مطلب گنگی که مربوط به آموزش باشه پیش نیامد.

فاطمه

65 تا 70 درصد رو پوشش داده بودند، 30 درصد از مطالب رو ولی جا داشت که بیشتر و دقیق تر توضیح بدن.

محمد

برای رسم نمودار از این دوره استفاده کردم.

شایان

از نظر تحلیلی توضیحات خیلی خوب بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی