اطلاعات دوره
 آموزش dagger 2
مسیر آموزشی

آموزش dagger 2

75,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 75,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:سجاد مرادی0
  • زمان:5 ساعت و 49 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش dagger 2در این دوره بنده قصد دارم فریمورک dagger که برای تزریق وابستگی استفاده میشود را به شما دوستان عزیز آموزش دهم.با استفاده از این فریموک شما میتوانید از تکرار بیش از اندازه ی کد های خود جلوگیری کنید، با مستقل کردن کلاس ها آن ها را راحت تر مورد آزمون و خطا قرار دهید، اگر چندیدن کلاس به یکدیگر مرتبط باشند با ایجاد تغییر در یک یا چند تا از آن ها احتمال مواجه شدن با خطا بسیارکاهش میابد، وابستگی های تودرتو را از بین ببرید و...در واقع با dagger شما آینده نگری انجام میدهید و حتی اگر پس از مدت ها به کد های خود برای تغییرات بازگردید، به راحتی میتوانیدکار های مورد انتظارتان را انجام دهید.
دوره آموزش dagger 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 49 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط سجاد مرادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 75,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش dagger 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ghores

سلام استاد این دوره قراره آپدیتی براش قرار بدین؟

سجاد مرادی (مدرس)

سلام دوست من. این دوره تکمیل شده و آپدیت نداره.

s.kazemi1373

سلام دگر هیلت هم اموزش بدین

محمدم

با سلام. لطفا سورس برنامه رو بزارید. من تو این 20 فایل ندیدمش.

سجاد مرادی (مدرس)

سلام دوست من. سورس هایی که در دسترس باشن بزودی قرار میگیرند. موفق باشین.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی