اطلاعات دوره
آموزش تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزار StatPlus
مسیر آموزشی

آموزش تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزار StatPlus

529,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9
وضعیت قیمت: 529,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

با توجه به گستردگی نرم افزارهای موجود و بازه زمانی کم دانشجو، فراگیری همه این نرم افزارها امکان پذیر نیست. برای این منظور نرم افزار StatPlus این نقص را جبران کرده و با توجه به محیط کاربری راحت خود، امکان تجزیه و تحلیل و شبیه سازی داده ها را برای بسیاری از رشته ها از قبیل: جامعه شناسی، تجزیه و تحلیل مالی، آمار زیستی، اقتصاد، صنعت بیمه، مراقبت های بهداشتی و تحقیقات بالینی و ... فراهم کرده است. همچنین در این نرم افزار، امکان تحلیل داده ها برای استفاده افرادی که علم چندانی درباره آمار ندارند نیز فراهم شده است. ما در این فرادرس می خواهیم با بهره گیری از بهترین تکنیک های موثر یادگیری و حذف روش های طولانی سنتی، به آموزش مباحث آمار زیستی بپردازیم.
دوره آموزش تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزار StatPlus دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط لیلا تیموری یگانه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 529,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزار StatPlus را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد

من این آموزش رو بیشتر برای سری های زمانی تهیه کردم و در این خصوص هم نظر میدم. به نظرم از مسائل اولیه و نرم افزار کمتر صحبت شده و به مباحث آماری که شاید زیاد لازم نباشه زیاد پرداخته شده. در مجموع از سایت خوبتون تشکر می کنم من پایان نامه ارشدم رو با کمک همین بچه ها ارائه دادم.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی