اطلاعات دوره
آموزش آنالیز داده های چند متغیره با نرم افزار Unscrambler X
مسیر آموزشی

آموزش آنالیز داده های چند متغیره با نرم افزار Unscrambler X

509,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 509,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف اصلی نرم افزار The Unscrambler X، آشنایی با ابزارهایی است که می توانند در تجزیه و تحلیل داده های چندمتغیره کمک کنند. در این فرادرس، به طور کامل با ماتریس های داده (جداول) و روابط بین آن ها آشنا شده و به تجزیه و تحلیل روابط بین داده های چندمتغیره می پردازیم. داده های چندمتغیره، به معنای مقادیر اندازه گیری شده به صورت همزمان برای چند متغیر مختلف هستند که این نرم افزار با داشتن ابزاری قدرتمند می تواند انواع مختلف تجزیه و تحلیل داده های چند متغیره را انجام داده و همچنین با استفاده از آن می توان از انواع مختلف روش های رگرسیونی استفاده کرد.
دوره آموزش آنالیز داده های چند متغیره با نرم افزار Unscrambler X دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فاطمه موسوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 509,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آنالیز داده های چند متغیره با نرم افزار Unscrambler X را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

بهزاد شکربیگی

سلام این آموزش فوق العاده عالی بود.

مینو

از فردارس، واقعا خیلی تشکر می کنم به خاطر آموزش های خیلی خیلی خوبشون. از این آموزش خیلی استفاده کردم. بیان مدرس، واقعا عالی بود و واقعا لذت بردم از نحوه تدریس ایشون. من به کمک این ویدیو آموزشی تونستم پایان نامم رو انجام بدم. واقعا ممنون از آموزش های مفیدتون.

احمد

فقط همون فایل هایی که تو آموزش بودن رو خوب توضیح میدادن اما برای مثال های واقعی خیلی نمیشد ازش استفاده کرد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی